Afdelingsbestyrelser

Fungerende afdelingsbestyrelser i AB Holmegaarden

Afd. 1, 3, 4, 5, 7, 16

Formand Steffen Nymand Kobberdyb, Ludvig Hansens Vej 18 B, 5800 Nyborg
Conny Findsen, Holmegårdsvej 5, 1. th., 5800 Nyborg
Kirsten Mose Hansen, Vognmandsvej 36, 2. th., 5800 Nyborg

Kirsten Nau, Ludvig Hansensvej 20 B, 5800 Nyborg
Søren Albertsen, Vognmandsvej 18, 3. tv., 5800 Nyborg

 



Afd. 2-6

Formand Allan Lindholm, Frisengårdsvej 61 A, 5800 Nyborg
 

 



Afd. 8

Formand John Scheldon, Frisengårdsvej 115, 5800 Nyborg
Inge Madsen, Frisengårdsvej 117, 5800 Nyborg

Vibeke Lyth, Frisengårdsvej 115, 5800 Nyborg

 



Afd. 9

Formand Erik Aa. Andersen, Valmuevej 19, 5800 Nyborg
Brian Gauder, Kløvervej 11, 5800 Nyborg
Kurt Hove, Kløvervej 9, 5800 Nyborg

 


 

Afd. 11

Formand Malene Grundsøe, Møllervej 49, 5800 Nyborg
Nicolai Jørgensen, Møllervej 3, 5800 Nyborg
Yessica Ottesen, Møllervej 19, 5800 Nyborg
 



Afd. 12

Formand Brian Jensen, Møllervangen 115, 5800 Nyborg
Henrik Brøndum, Møllervangen 146, 5800 Nyborg
Lars Kristensen, Møllervangen 156, 5800 Nyborg
Michael Jørgensen, Møllervangen 109, 5800 Nyborg
Jytte Smestad, Møllervangen 107, 5800 Nyborg
 



Afd. 15

Formand Bjarne H. Andreasen, Møllerparken 29, 5800 Nyborg
Allan Nielsen, Møllerparken 41, 5800 Nyborg
Ingrid Gregersen, Møllerparken 16, 5800 Nyborg

 



Afd. 18, 24, 25

Formand Kurt Bjørnø, Møllehaven 54, Refsvindinge, 5853 Ørbæk

Klaus Ankjær, Banemarken 21 D, Refsvindinge, 5853 Ørbæk
Torben Eriksen, Bjergbakken 22, 5871 Frørup

Bente Jæger, Bjergbakken 15, 5871 Frørup

Gerner Mortensen, Møllehaven 36, Refsvindinge, 5853 Ørbæk
 

 



Afd. 23

Formand Susanne Loessl, Toldbodgade 29, 5800 Nyborg
Karla Kristensen, Havnegade 10, 1. tv., 5800 Nyborg
David H. H. Nielsen, Jernbanegade 4, 1. th., 5800 Nyborg

 



Afd. 26-32-34

Formand Ib Rasmussen, Egeparken 2, 5800 Nyborg
Steen Andersen, Egeparken 8, 5800 Nyborg
Svend Erik Kvistlund, Egevej 26, 5800 Nyborg
 



Afd. 29

Formand Birgit Wedel, Enghavevej 4, st. L. 4, 5800 Nyborg
Hanne Christiansen, Enghavevej 4, st. L. 2, 5800 Nyborg

Henny De Alvarez Kristensen, Enghavevej 4, 1. L. 9, 5800 Nyborg

 



Afd. 35

Formand Flemming Petersen, Remisegade 13, 2. tv., 5800 Nyborg

Christian Nielsen, Remisegade 17, st. th., 5800 Nyborg

Svend Erik Andersen, Remisegade 13, 1. tv., 5800 Nyborg
 

Afd. 44

Formand Keld Clement, Toldbodgade 44, 2, 4, 5800 Nyborg

Ivan Due Andersen, Toldbodgade 44, 2. 3, 5800 Nyborg

Bente Clement-Døssing, Toldbodgade 46, 2. 3, 5800 Nyborg

Erling Pedersen, Toldbodgade 44, 1. 3, 5800 Nyborg

Vibeke Christiansen, Toldbodgade 44, 2, 2, 5800 Nyborg

 


 

Afd. 45 (Tidligere afdeling 17 og afdeling 19)

 

Formand Inge Petersen, Bavnehøj Alle 59, 5800 Nyborg

Lone Sørensen, Gl. Vindingevej 308, 5800 Nyborg

Anne Grethe Cortzen, Gl. Vindingevej 320, 5800 Nyborg

Morten Nielsen, Bavnehøj Alle 93, 5800 Nyborg

Lars Nielsen, Bavnehøj Alle 43, 5800 Nyborg

Max Rasmussen, Bavnehøj Alle 37, 5800 Nyborg

Henning Jensen, Bavnehøj Alle 83, 5800 Nyborg

 

 








 

Her kan du

Ønsker du at melde dig ind  i foreningen eller har du nogle ændringer til dine oplysninger og ønsker, kan du her under udfylde en blanket og maile den til os: