Afdelingsbestyrelser

Fungerende afdelingsbestyrelser i AB Holmegaarden

Afd. 1-3-4-5-7-16

Formand Steffen Nymand Kobberdyb, Ludvig Hansens Vej 18 B, 5800 Nyborg
Conny Findsen, Holmegårdsvej 5, 1. th., 5800 Nyborg
Kirsten Mose Hansen, Vognmandsvej 36, 2. th., 5800 Nyborg
Søren Albertsen, Vognmandsvej 18, 3. tv., 5800 Nyborg
Susanne Christensen, Ludvig Hansens Vej 14A, 5800 Nyborg
 



Afd. 2-6

Formand Susanne Andersen, Frisengårdsvej 65, 5800 Nyborg
Allan Lindholm, Frisengårdsvej 61 A, 5800 Nyborg
Henrik Andersen, Frisengårdsvej 66, st. tv., 5800 Nyborg

 



Afd. 8

Formand John Scheldon, Frisengårdsvej 115, 5800 Nyborg
Inge Madsen, Frisengårdsvej 117, 5800 Nyborg

Vibeke Lyth, Frisengårdsvej 115, 5800 Nyborg

 



Afd. 09

Formand Erik Aa. Andersen, Valmuevej 19, 5800 Nyborg
Jørgen Palsteen, Valmuevej 21, 5800 Nyborg
Brian Gauder, Kløvervej 11, 5800 Nyborg
 


 

Afd. 11

Formand Klaus Grundsøe, Møllervej 49, 5800 Nyborg
Malene Vallis Rasmussen, Møllervej 37, 5800 Nyborg
Yessica Ottesen, Møllervej 19, 5800 Nyborg
 



Afd. 12

Formand Brian Jensen, Møllervangen 115, 5800 Nyborg
Henrik Brøndum, Møllervangen 146, 5800 Nyborg
Lars Kristensen, Møllervangen 156, 5800 Nyborg
Michael Jørgensen, Møllervangen 109, 5800 Nyborg
Jytte Smestad, Møllervangen 107, 5800 Nyborg
 



Afd. 15

Formand Bjarne H. Andreasen, Møllerparken 29, 5800 Nyborg
Allan Nielsen, Møllerparken 41, 5800 Nyborg
Birgit Lillian Sørensen, Møllerparken 20, 5800 Nyborg
 



Afd. 17

Formand Jimmy Lauridsen, Gl. Vindingevej 304, 5800 Nyborg
Dorthe Lauridsen, Gl. Vindingevej 304, 5800 Nyborg
Asta Christensen, Gl. Vindingevej 262, 5800 Nyborg
 



Afd. 18

Formand Gerner Mortensen, Møllehaven 36, Refsvindinge, 5853 Ørbæk
Kurt Bjørnø, Møllehaven 54, Refsvindinge, 5853 Ørbæk
Inge Rasmussen, Møllehaven 18, Refsvindinge, 5853 Ørbæk
 



Afd. 19

Formand Inge Petersen, Bavnehøj Alle 59, 5800 Nyborg
Max Rasmussen, Bavnehøj Alle 37, 5800 Nyborg
Morten Høiberg, Bavnehøj Alle 31, 5800 Nyborg
 



Afd. 23

Formand Susanne Loessl, Toldbodgade 29, 5800 Nyborg
Karla Kristensen, Havnegade 10, 1. tv., 5800 Nyborg
David H. H. Nielsen, Jernbanegade 4, 1. th., 5800 Nyborg
 



Afd. 24

Torben Eriksen, Bjergbakken 22, 5871 Frørup
Gitte Eriksen, Bjergbakken 22, 5871 Frørup
Karsten Rasmussen, Bjergbakken 18, 5871 Frørup
 



Afd. 26-32-34

Formand Ib Rasmussen, Egeparken 2, 5800 Nyborg
Steen Andersen, Egeparken 8, 5800 Nyborg
Svend Erik Kvistlund, Egevej 26, 5800 Nyborg
 



Afd. 29

Formand Birgit Wedel, Enghavevej 4, st. L. 4, 5800 Nyborg
Hanne Christiansen, Enghavevej 4, st. L. 2, 5800 Nyborg

Henny De Alvarez Kristensen, Enghavevej 4, 1. L. 9, 5800 Nyborg

 



Afd. 35

Formand Flemming Petersen, Remisegade 13, 2. tv., 5800 Nyborg

Christian Nielsen, Remisegade 17, st. th., 5800 Nyborg

Svend Erik Andersen, Remisegade 13, 1. tv., 5800 Nyborg
 

 


 

Afd. 36

 

Formand John Molbek, Gillestoft 46, Aunslev, 5800 Nyborg

Charlotte Madsen, Gillestoft 40, Aunslev, 5800 Nyborg

Jeanne Ikov, Odensevej 148 F, Aunslev, 5800 Nyborg

 

 


 

 

 








 

Her kan du

Ønsker du at melde dig ind  i foreningen eller har du nogle ændringer til dine oplysninger og ønsker, kan du her under udfylde en blanket og maile den til os: